Rozhovor s účastnicí online kurzu dot painting

Když jsem otevřela online kurz tečkování, tvoření metodou dot painting, dostala jsem spousty pozitivních reakcí a dopisů. Jedním z nich byl dopis od Jindry, která mi napsala:

Ahoj Jani,
dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé. Jindra

Tento dopis mne velmi potěšil, zahřál u srdce. Díky němu vím, že se mi vede předávat můj způsob tvoření.

Dot painting je pro mne totiž především nádherným druhem relaxu, meditací, odpočinku, při kterém vznikají obrazy a obrázky.

Obrazy zdobí můj dům, jsou i dárkem pro mé blízké a milované.

Jindry dopis mne inspiroval a natočili jsme spolu rozhovor. Podivej se na něj. Byla bych moc ráda, kdyby i tebe inspiroval k tvoření, metodou dot painting.

Nesmírně ráda vedu kurzy tečkování. Miluji jejich atmosféru. Vím, že se na kurzech sejdou vždy báječní a inspirativní lide. Svou tvorbou inspiruji já je, ale i oni mne. Zažijeme skvělou atmosféru.

Tyto kurzy jsou jedinečné. Nikde na světě jsem  nenašla podobné.

Dot painting je velmi populární v zahraničí. Já ale nechci, aby si účastníci odnesli domů všichni stejný obraz, stejné mandaly. 

Proto vysvětlím metodu dotpainting, ukážu, jaké máme druhy teček, jejich kombinaci, ale každý si domů odnese svůj vlastní originální obraz, který vypovídá o něm.

Společné pravidelné tvoření s účastníky kurzů „naživo“ mi v období koronavirové krize chybělo. Proto jsem připravila Online tečkovací klub. V tomto klubu jsem spojila online vzdělávání s kurzy naživo.

Tento online kurz obsahuje

Členskou sekci s videi a návody

 • která vysvětlují a radí jaké barvy používat
 • jak si připravit plátno
 • naučím zde účastníky různé druhy teček, jejich kombinaci
 • jsou zde návody pro tečkování mandal, krok za krokem, tečku za tečkou
 • rady a tipy na další tečkování, nejen tečkovaných mandal

Uzavřenou facebook skupinu

V uzavřené facebook skupině, v bezpečném a přátelském prostředí sdílíme své obrázky, rady a tipy. Vzájemně se inspirujeme, podporujeme.

 • Když vidíš obrázky druhých, inspirují tě k tvé vlastní tvorbě.
 • Když se tvé obrázky líbí, inspiruje tě to k další tvorbě.
 • Když tvoříš, zažíváš znovu ten krásný pocit, uvolnění a relaxace.
 • Když tvoříš, máš nádherné obrazy a obrázky, které ti tvou náladu a rozpoložení připomenou, kdykoli se na ně podíváš.
 • Když tvoříš, vzniknou nádherné obrázy a obrázky, kterými můžeš vyzdobit svůj dům, byt a nebo obdarovat své blízké a milované.

Společné online tečkování

Každý pátek se ti, kteří chtějí setkávájí „online“ u počítačů. Každý si tvoří svůj vlastní originální obrázek v pohodlí domova a zároveň zažívá inspirativní atmosféru kurzů naživo.

Já často kurzy přirovnávám k tomu, kdy se dříve lidé společně scházeli, drali peří a „byli jen tak spolu“.

Nikdy bych nevěřila, že budu tečkovat a tvořit online.

Více informací o kurzech, ať už online nebo naživo získáš na tomto odkaze

Online kurz o tečkování zdarma

Ochutnávku tečkování, metodu dot painting získáte také v online kurzu zdarma- Tečkovaná relaxace. Naleznete zde krátká videa o tom

 • co je to dot painting
 • čím tečkovat
 • jaké jsou barvy vhodné k tečkování
 • jak si připravit plátno nebo podklad k tečkování
j.san@post.cz
Jsem malířka a lektorka. Učím lidi nalézat a objevovat svou kreativititu v kurzech malování metodou dot painting, tečkování.Více informací o mně nalzenete tady
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.