Tečkování - dot painting

 Individuální kurz 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nechte se hýčkat, užijte si  báječné tvořivý kurz sami nebo se svou kamarádkou, maminkou, babičkou dcerou.

 

Přijďte si odpočinout, uvolnit se a jednoduchou technikou dot painting vytvořit mandalu nebo obrázek. 

 • Chceš si odpočinout sama nebo se svou kamarádkou?
 • Hledáš vhodný dárek pro své blízké?
  Maminku? Babičku? Dceru? Vnučku? Kolegyni nebo kamarádku?
 • Nevyhovují ti termíny živých kurzů?
 • Nebo ti prostě nevyhovuje skupina
  a chceš mou plnou péči a pozornost

Přihlas se na 

Individuální kurz tečkování

Individualni kurz teckovana mandala

Někdo rád tvoří na kurzu, někdo má ráda soukromou hodinu. Individuální hodina je jiná, můžete přijít sami nebo s kamarádkou, sestrou, maminkou, dcerou, dětmi. 

Kurz trvá také tři - čtyři hodiny. Cena je individuálně sjednaná. Záleží na tom, zda se kurz koná u mne nebo u Vás i na počtu účastníků

V ceně budou zahrnuty pomůcky a  plátno. Na hodině se domluvíme, dle potřeby, někdy jsou hodiny v týdnu, jindy o  víkendu. 

Atmosféra je trochu jiná než na kurzu, ale stejně krásně tvořivá. 

Já osobně někdy ráda maluji  sama, a jindy zase v  kurzu. 

 

Co se spolu naučíme?

 • Druhy teček
  Ukážeme si různé druhy teček a jejich kombinace. Díky různé kombinaci teček si můžeš vytvořít jakékoliv dalši vlastní, originální obrázky, mandaly.
 • Čím tečkovat
  Ukážu ti tečkovadla, která k tečkování používám. Abys mohla v tečkování pokračovat, odneseš si tečkovadla domů.
 • Barvy
  Vyzkoušíš různé barvy. Doporučím ti ty, které se mi osvědčily. Poradím, jak tyto barvy správně připravit, abys tvořila ty správné tečky, jako perličky.
 • Jak si připravit plátno nebo podklad pro tečkování

Tečkování je skvělá technika, protože

 • Ji zvládne úplně každý, i ty. Každý umí udělat tečku
 • Báječný relax a odpočinek. Je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, dokonale vypneš hlavu a zrelaxuješ.
 • Jednoduše vytvoříš nádherné obrázky, dekorace domů nebo dárky pro své blízké, nebo na prodej.

Díky tomuto kurzu získáš...

... univerzální pochopení dot paintingu, tedy tečkovací metody. Díky všem univerzálním informacím, které ti předám v průběhu tohoto kurzu, můžeš tvořit dál -  další obrazy, obrázky, dárky pro své blízké, předměty na prodej.  Třeba takovéto krásné srdce.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Na kurzu si vytvoříš nádherné obrázky, dekorace domů, dárky pro své blízké

Co s sebou na kurz?

 • Na kurz si s sebou nemusíš brát vůbec nic, vše bude k dispozici. Můžeš si vzít své vlastní plátno, kamínek, pokud ho doma máš.
 • Dobrou náladu a chuť tvořit Určitě se bude hodit. Ale pokud si necháš dobrou náladu doma, nevadí, nálada je nakažlivá a určitě si tu dobrou spolu navzájem předáme 🙂
 • Další potřeby. Na kurzu budeš mít k dispozici barvy, kružítko, tečkovadla, barevné čtvrtky, šablony a jedno plátno. Nepotřebuješ tedy nic. Ale můžeš si také dokoupit další desky, kamínky a dekorační předměty pro další tvoření. Máš další motivy, které by sis chtěla vytečkovat? Přines si je s sebou.

Kdy a kde se kurz koná?

 • Kdy se kurz koná?
  Individuální kurz se koná dle domluvy ve všední dny i o víkendu. Trvá cca tři-čtyři hodiny. Přihlas se a napiš mi. Na termínu se domluvíme. Kurz se může také konat u tebe doma. Potom bude cena ale jiná. Napiš mi.
 • Kde se kurz koná?
  Kurz se koná v učebně, v mém malém ateliéru v Ratboři 🙂 Ratboř je jen kousek od Kolína. Popřípadě mohu na kurz dojet i za vámi. V tomto případě mi prosím napište soukromou zprávu, cena kurzu bude jiná.
 • Cena je individuální, záleží na počtu účastníků a na tom, kde se kurz koná. Zda u mne u Kolína nebo u Vás. V ceně budou zahrnuty barvy, tečkovadla, pomůcky potřebné k tvoření a jedno plátno. Na kurzu si můžeš dokoupit i další dekorační předměty, které vyrábím.

Jaká je cena kurzu?

Celková cena za individuální kurz je 

 

Na kurzu si můžeš dokoupit i další dekorační předměty, které vyrábím.

Kurz můžeš darovat!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kurz můžeš darovat!

Udělej radost manželce, dceři, babičce, tchýni, kolegyni.... Stačí mi napsat na j.san@post.cz a já ti na kurz vystavím dárkový poukaz a domluvíme si způsob úhrady.

Poukaz zasílám elektronicky ve formátu pdf na tvou e-mailovou adresu. 

Možná tě napadají otázky....

Je kurz i pro děti?

Já sama mám dvě děti. Starší syn, kterému je nyní 17, nikdy netečkoval. Mladší syn, kterému je nyní dvanáct let, se mnou tečkuje rád. Záleží tedy více na tom, jestli máte doma dítko, které je tvořivé, které rádo tvoří. Pokud se na kurz přihlásíte i s dítětem, napište mi prosím soukromou zprávu a věk dítěte.

Neumím vůbec kreslit, nemám fantazii.
Mohu se přesto přihlásit na kurz?

Ano. Přihlaste se na kurz. To, že neumíte kreslit vůbec nevadí. Tečkování je jak pro ty, kteří jsou tvořiví, tak pro úplné laiky. Na kurzu si ukážeme techniku, druhy tečkování a můžete potom tečkovat i s pomocí předlohy, nebo Vám poradím, pomohu.

Co o kurzech a dot paintingu říkají účastníci?  

Přihlásily jsme se s dcerou na Individuální kurz tečkování. Chtěly jsme se dozvědět něco více o této úžasné technice, po našich předchozích domácích neúspěších. Vypravily jsme se v podstatě bez očekávání, zkrátka si užít společný čas. Napadlo vás někdy, že pokládání tečky za tečkou vás může naprosto fascinovat, vyčistit hlavu a ještě na konci objevíte něco úžasného v podobě svého výtvoru? K tomu skvělá, ochotná, nápomocná lektorka, velké množství barev a materiálu, výhled do zahrady ... Můžeme jen doporučit!
Erika
Ahoj Jani, dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé
JindraÚčastnice online kurzu tečkování
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda 🙂
Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Připoje se a přijď se mnou tečkovat 

Mým velkým  přáním je, aby lidé byli kreativní, aby se naučili tuto jednoduchou metodu dot painting.  


Jmenuji se Jana Šandová a jsem malířka a lektorka. Učím  lidi nalézat a objevovat svou kreativitu v kurzech malování metodou dotpainting.  

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :). Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Nesmírně ráda také vedu  kurzy tečkování. Ukazuji lidem,  jak  být tvořiví. Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze.

Udělej si čas pro sebe a začni tvořit tečkovací metodou

Díky tomuto kurzu se naučíš dot painting techniku a vytvoříš si krásné originální obrázky mandal. Při tvorbě si odpočineš a zažiješ radost z vytvořených obrázků. Můžeš jimi také obdarovat svou rodinu nebo přátele, můžeš se naučit vytvářet obrázky, které budeš prodávat.

Navíc dostaneš přístup do facebookové sklupiny, kde můžeš sdílet své obrázky, ptát se nebo získávat inspiraci. 

Tak neváhej a vstup do kurzu! 

 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás!