Naučte se namalovat své vlastní krásné originální mandaly a tečkované obrázky, tečku za tečkou.

 

Odpočiňte si, nalezněte svůj klid a vytvořte si své vlastní originální

 

obrazy, obrázky, obrázky, dárky pro své blízké 

 

v kurzu 21.11.2020, 9.00-13.00

v Praze, v sídle firmy Davona 

Přijďte si odpočinout, uvolnit se a jednoduchou technikou dot painting vytvořit mandalu

Na kurzu si všichni vytvoříme tečkovanou mandalu

Když přijdou studenti na kurz, často tvrdí, že nemají talent, neumí kreslit a nejsou kreativní. A na konci kurzu si odnáší svůj vlastní, originální a nádherný obraz. Podívejte se na video a přesvědčte se sami.

  

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Mandala

Dot painting - tečkované umění

Dot painting - tečkované umění je původně technika obyvatel Austrálie, Aboriginců. V současné době jí ale tvoří mnoho lidí na celém světě a obrázky a díla, která vznikají se od těch původních australských liší.

Dot painting je technika při které nepotřebujete žádný talent, nepotřebujete umět malovat. Kladete pouze jednu tečku vedle druhé. Tečkami můžete vytvořit celé obrázky, mandaly, květy života nebo pouze obrázky tečkami dotváříte.

Kdo jsem

Jmenuji se Jana Šandová vyučuji jazyky a také ráda tvořím. 

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma a mnohdy se cítí sami. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :).

Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Zde naleznete ukázky z kurzů, a tvorbu mých studentů Mé vlastní obrázky naleznete zde 

Tečkování je skvělá technika, protože  

 • tečkování zvládne opravdu každý, i vy 🙂
  k tečkování není třeba žádný malířský ani umělecký talent. Tečkované obrázky zvládne opravdu každý, i ten, kdo má problémy nakreslit hranaté prasátko 🙂
 • báječně si při ní odpočinete
  je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, vzniknout tak nádherné obrazce, a v duši zavládne klid
 • jednoduše vytvoříte nádherné obrázky, dekorace domů nebo dárky pro své blízké

Vytvořte si svůj vlastní a originální, opravdový  obraz, dárek - tečkovanou mandalu

Tečkováním si jednoduše vytvoříte i obrázky, např. podobné těmto v galerii

Co vás na kurzu čeká? 

 • Dozvíte se čím vším lze tečkovat
  Doporučím Vám barvy, kterými malovat. Vyzkoušíte si různá "tečkovadla", některá dostanete domů, abyste mohli v tvoření pokračovat. Naučíte se několik málo druhů teček.
 • Namalujete - natečkujete si své vlastní plátno, obraz
  Každý si vytvoří, vytečkuje svůj vlastní obrázek, podle nálady a naladění . Získáte inspiraci pro další tvorbu vlastních mandal doma.
 • Odpočinete si
  Odpočinete si s dalšími podobně naladěnými lidičkami. Na kurzu je vždy báječná atmosféra. Tvořením se ovlivňujete navzájem.

Na kurzu zažijete báječnou atmosféru

Co s sebou na kurz? 

 • Nemusíte si brát vůbec nic
  Na kurz si s sebou nemusíte brát vůbec nic, vše bude k dispozici. Můžete si vzít své vlastní plátno, pokud ho doma máte.
 • Dobrou náladu a chuť tvořit
  Určitě se bude hodit. Ale pokud si necháte dobrou náladu doma, nevadí, nálada je nakažlivá a určitě si tu dobrou spolu navzájem předáme 🙂
 • Další potřeby
  Na kurzu budete mít k dispozici barvy, kružítko, tečkovadla, barevné čtvrtky, šablony. Veškerý materiál je v ceně kurzu. Máte svá vlastní plátna, kružítka, motivy, které byste si chtěli vytečkovat? Přineste si je s sebou.

Vyplňte svou emailovou adresu a já Vám zašlu veškeré potřebné informace.

 • Chcete se přihlásit na kurz
 • Chcete se naučit jednoduché techniku
 • Chcete tvořit, i když si o sobě myslíte, že neumíte malovat
 • Chcete si odpočinout
 • Chcete vytvořit vlastní a originální díla a dárky

Kdy a kde se kurz koná? 

 • Kdy se kurz koná?
  Kurz se koná v sobotu 21.11. 2020 od 9.00 do 13.00
 • Kde se kurz koná?
  Kurz se koná v Praze, v sídle firmy Davona, Jana Zajíce 22, Praha 7
 • Jaká je cena kurzu?
  Celková cena za kurz je 1.100 Kč Tato cena zahrnuje veškerý materiál a plátno, barvy, tečkovadla, pomůcky potřebné k tvoření. Domů si odnesete svůj vlastní originální obraz.

Co o kurzu říkají účastníci? 

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Ahoj Jani, dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé
JindraÚčastnice online kurzu tečkování
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Milá Jano, v sobotu na kurzu to bylo super, moc se mi to líbilo a líbí! Byla jsem už na jednom kurzu malování, ale bylo to o něčem jiném. Malovat - to jsem bohužel darem nedostala, ale tahle metoda - to zvládnu a jsem nadšená, Nicméně jsem se dívala na svoje minulé "kresby" a uvědomila jsem si, že tam mám většinou spoustu koleček a puntíků!!!😀. Tak tohle je asi ta správná TEČKA. A úžasné soustředění a tím i meditace. A potěšení Takže ještě jednou díky - jsem ta nejstarší účastnice kurzu, ale nadšená! Krásný den Helena Sobotková
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda 🙂
Děkuji za dnešní krásný kurz technikou dot painting u Jana San. Obraz se povedl, nádherně jsem si u toho odpočinula a mě myšlenky a soustředění bylo jen na kladení teček jedné vedle druhé.
Magda Břízová
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Vaše dotazy

Je kurz i pro děti?

Já sama mám dvě děti. Starší syn, kterému je nyní 17 nikdy netečkoval. Mladší syn, kterému je nyní dvanáct let, se mnou tečkuje rád. Záleží tedy více na tom, jestli máte doma dítko, které je tvořivé, které rádo tvoří. Pokud se na kurz přihlásíte i s dítětem, napište mi prosím soukromou zprávu a věk dítěte.

Neumím vůbec kreslit, nemám fantazii. Mohu se přesto přihlásit na kurz?

Ano. Přihlaste se na kurz. To, že neumíte kreslit vůbec nevadí. Tečkování je jak pro ty, kteří jsou tvořiví, tak pro úplné laiky. Na kurzu si ukážeme techniku, druhy tečkování a můžete potom tečkovat i s pomocí předlohy, nebo Vám poradím, pomohu.

Mohu zaplatit v hotovosti na kurzu? 

Ano. Přihlaste se na kurz. A zaškrtněte políčko zaplatit v hotovosti. Raději mi ještě pošlete email, kde Vám potvrdím účast.
 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás! 

Jana Šandová