Nauč se malovat tečkované mandaly krok za krokem v pohodlí domova

Online kurz

TEČKOVANÁ MANDALA

Online kurz teckovana mandala

Co na  tebe v kurzu čeká? 

 • Naučíš se, jak si vytvořit svou vlastní originální tečkovanou mandalu.
 • Půjdeme spolu krok za krokem. Podle návodu  si  vytvoříš čtyři tečkované mandaly. Krásné dekorace domů nebo dárky pro své blízké.
 • Báječný relax a odpočinek. Je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, dokonale vypneš hlavu a zrelaxuješ.

Co na  tebe v kurzu čeká? 

 • Naučíš se, jak si vytvořit svou vlastní originální tečkovanou mandalu.
 • Půjdeme spolu krok za krokem. Podle návodu  si  vytvoříš čtyři tečkované mandaly. Krásné dekorace domů nebo dárky pro své blízké.
 • Báječný relax a odpočinek. Je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, dokonale vypneš hlavu a zrelaxuješ.

Díky tomuto kurzu získáš...

... univerzální pochopení dot paintingu, tedy tečkovací metody. Díky všem univerzálním informacím, které ti předám v průběhu tohoto kurzu, můžeš tvořit dál -  další obrazy, obrázky, dárky pro své blízké.  Třeba takovéto krásné srdce.

V tomto kurzu se můžeš těšit na

 • Druhy teček
  Ukážeme si různé druhy teček a jejich kombinace. Díky různé kombinaci teček si můžeš vytvořít jakékoliv dalši vlastní, originální mandaly.
 • Čím tečkovat
  Ukážu ti tečkovadla, která k tečkování používám.
 • Barvy
  Doporučím ti barvy. Ve videu ti vysvětlím, které barvy používám. Poradím, kde tyto barvy nakoupit.
 • Jak si připravit plátno nebo podklad pro tečkování
  Názorně na videu ti ukážu, jak si připravit plátno pro tečkování.
 • Své vlastnoručně vytvořené 4 mandaly
  Podle návodu si vytvoříš čtyři krásné originální obrázky tečkovaných mandal na plátně. Půjdeme krok za krokem od jednodušší po složitější.

Co budeš potřebovat k tečkování

 • Plátna, kamínky, papír, čtvrtky
  Tečkovat můžeš na obyčejný papír nebo čtvrtku, nebo také na plátno. Já používám i desky. V online kurzu ti ukáži na co tečkuji já. Doporučím, kde objednat kvalitní plátna, desky.
 • Barvy
  Maluji a tečkuji akrylovými barvami. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Na kurzu ti doporučím, které barvy se mi osvědčily. Poradím, kde objednat.

Abych ti to maximálně ulehčila, připravila jsem pro tebe 

STARTOVACÍ BALÍČEK

V start packu získáš najednou vše, co potřebuješ k tomu, abys mohla začít v pohodlí domova tečkovat, tvořit mandaly metodou dot painting.

Co Start Pack obsahuje?

 • Sadu tečkovacích nástrojů v pětibarevném provedení, tzv. tečkovací pera
  S nimi vytvoříš různé druhy teček.
 • Sadu 6 dřevěných tyček na tečkování
  Touto sadou vytvoříš velké tečky.
 • Sadu pěti základních barev Artiste
  Tyto barvy jsou vhodné pro začátečníky, kteří chtějí začít tečkovat. Mají správnou konzistenci, takže je téměř nemusíte ředit. Můžete hned začít tečkovat. Sada obsahuje tyto základní barvy: červená, černá, bílá, zelená, žlutá a modrá. Obsah jedné barvy 59ml. Další barvy si můžete doobjednat v eshopu.
 • Dřevěnou destičku na malování
  Dřevěná deska ve velikosti 25x25cm, opatřená háčkem. Namalujete obraz a můžete okamžitě pověsit.
Sada nástrojů na teckovani
Sada nastroju na teckovani
Akrylove barvy na teckovani

Tento kurz probíhá online. To znamená:

 • Dostaneš přístup do členské sekce s video návody
  Kurz studuješ z pohodlí domova. Po zaplacení kurzu získáš doživotní přístup do členské sekce s video návody. Tvoříš a maluješ svým tempem.
 • Pro samotné studium ti bude stačit...
  pouze počítač nebo telefon a připojení k wifi.
 • Budeš si potřebovat pořídit...
  akrylové barvy, tečkovadla a čtvrtky, plátna nebo desky, na které tbudeš tečkovat. Materiál není součástí ceny kurzu. V kurzu ti doporučím, kde nakoupit materiál, barvy, tečkovadla. Barvy a plátna, které se mi osvědčily. Nebo si můžeš rovnou zakoupit Startovací balíček, který zmiňuji výše.
 • I když budeš studovat na dálku, nebudeš na to sama
  Pro všechny účastníky živých i online kurzů je vytvořena uzavřená facebook skupina - tečkovací klub. ↓ ↓ ↓

FB skupina

Kurzy mi něčím připomínají dřívější setkávání lidí při draní peří.  Online kurz s návody je fajn,  ale nepřijdeš ani o možnost setkávání, virtuální setkávání.  Zároveň s kurzem získáš přistup do uzavřené facebook skupiny. V této  skupině jsou účastníci online i živých kurzů. Sdílíme zde své obrazy, tipy rady. V bezpečném  prostředí se navzájem inspirujeme a povzbuzujeme. 

Jaká je cena kurzu?

Za doživotní  přístup do online kurzu s výukovými videi, s podporou  a přístupem do  uzavřené facebook skupiny - tečkovacího klubu zaplatíš 

1 100 Kč

Kurz můžeš darovat!

Udělej radost manželce, dceři, babičce, tchýni, kolegyni.... Stačí mi napsat na j.san@post.cz a já ti na kurz vystavím dárkový poukaz a domluvíme si způsob úhrady.

Poukaz zasílám elektronicky ve formátu pdf na tvou e-mailovou adresu. 

Možná tě napadají otázky....

Je kurz i pro děti?

Já sama mám dvě děti. Starší syn, kterému je nyní 17, nikdy netečkoval. Mladší syn, kterému je nyní dvanáct let, se mnou tečkuje rád. Záleží tedy více na tom, jestli máte doma dítko, které je tvořivé, které rádo tvoří. Pokud se na kurz přihlásíte i s dítětem, napište mi prosím soukromou zprávu a věk dítěte.

Neumím vůbec kreslit, nemám fantazii.
Mohu se přesto přihlásit na kurz?

Ano. Přihlaste se na kurz. To, že neumíte kreslit vůbec nevadí. Tečkování je jak pro ty, kteří jsou tvořiví, tak pro úplné laiky. Na kurzu si ukážeme techniku, druhy tečkování a můžete potom tečkovat i s pomocí předlohy, nebo Vám poradím, pomohu.

Co o kurzech a dot paintingu říkají účastníci?  

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Ahoj Jani, dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé
JindraÚčastnice online kurzu tečkování
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda :)
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Vytvořila jsem pro tebe online kurz
Tečkovaná mandala

Mým velkým  přáním je, aby lidé byli kreativní, aby se naučili tuto jednoduchou metodu dot painting.  Ne všichni se ale mohou kurzů osobně účastnit, proto jsem připravila tento online kurz TEČKOVANÁ MANDALA. V kurzu získáš přístup k výukovým videím a návodům, jak  tečkovat, abys mohla tvořit v pohodlí domova.  


Jmenuji se Jana Šandová a jsem malířka a lektorka. Učím  lidi nalézat a objevovat svou kreativitu v kurzech malování metodou dotpainting.  

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :). Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Nesmírně ráda také vedu  kurzy tečkování. Ukazuji lidem,  jak  být tvořiví. Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze.

Udělej si čas pro sebe a začni tvořit tečkovací metodou

Díky tomuto online kurzu se naučíš dot painting techniku a vytvoříš si čtyři krásné originální obrázky mandal. Při tvorbě si odpočineš a zažiješ radost z vytvořených obrázků. Můžeš jimi také obdarovat svou rodinu nebo přátele. Tvořit budeš z pohodlí domova a v čase a tempu, které ti bude vyhovovat. Navíc dostaneš přístup do facebookové sklupiny, kde můžeš sdílet své obrázky, ptát se nebo získávat inspiraci. 

Tak neváhej a vstup do kurzu! 

 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás!