Online kurz - tečkovaný kamínek

Nauč se malovat tečkované kamínky krok za krokem v pohodlí domova

Online kurz

TEČKOVANÝ KAMÍNEK

Co na  tebe v kurzu čeká? 

 • Naučíš se, jak si vytvořit svůj vlastní originální tečkovaný kamínek
 • Půjdeme spolu krok za krokem. Podle návodu  si  vytvoříš tečkované kamínky. Krásné dekorace do zahrady nebo domů nebo pro své blízké.
 • Báječný relax a odpočinek. Je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, dokonale vypneš hlavu a zrelaxuješ.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

V tomto kurzu se můžeš těšit na

 • Druhy teček
  Ukážeme si různé druhy teček a jejich kombinace. Díky různé kombinaci teček si můžeš vytvořít jakékoliv dalši vlastní, originální kamínky
 • Čím tečkovat
  Ukážu ti tečkovadla, která k tečkování používám.
 • Barvy
  Doporučím ti barvy. Ve videu ti vysvětlím, které barvy používám. Poradím, kde tyto barvy nakoupit.
 • Své vlastnoručně namalované kamínky.
  Podle návodu si vytvoříš čtyři krásné originální tečkované kamínky. Půjdeme krok za krokem

Co budeš potřebovat k tečkování

 • Kamínky 🙂
  Kamínky si můžeš přivést z dovolené. Dají se také koupit v různých zahradních centrech.
 • Barvy
  Maluji a tečkuji akrylovými barvami. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Na kurzu ti doporučím, které barvy se mi osvědčily. Objednat je můžeš v eshopu dotpaintingshop.cz
 • Tečkovadla
  Doporučím ti tečkovadla, která používám. Poradím, kde je nakoupit.
 • Dekorační předměty
  Nemusíš malovat jen na kamínky, podobně si můžeš dotvořit i srdíčka nebo další dekorační předměty. Podobně jako zde ve videu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tento kurz probíhá online. To znamená:

 • Dostaneš přístup do členské sekce s video návody
  Kurz studuješ z pohodlí domova. Po zaplacení kurzu získáš doživotní přístup do členské sekce s video návody. Tvoříš a maluješ svým tempem.
 • Pro samotné studium ti bude stačit...
  pouze počítač nebo telefon a připojení k wifi.
 • Budeš si potřebovat pořídit...
  akrylové barvy, tečkovadla a kamínky nebo dekorační předměty. Materiál není součástí ceny kurzu. V kurzu ti doporučím, kde nakoupit materiál, barvy, tečkovadla. Barvy a plátna, které se mi osvědčily.
 • I když budeš studovat na dálku, nebudeš na to sama
  Pro všechny účastníky živých i online kurzů je vytvořena uzavřená facebook skupina - tečkovací klub. ↓ ↓ ↓

FB skupina

Kurzy mi něčím připomínají dřívější setkávání lidí při draní peří.  Online kurz s návody je fajn,  ale nepřijdeš ani o možnost setkávání, virtuální setkávání.  Zároveň s kurzem získáš přistup do uzavřené facebook skupiny. V této  skupině jsou účastníci online i živých kurzů. Sdílíme zde své obrazy, tipy rady. V bezpečném  prostředí se navzájem inspirujeme a povzbuzujeme. 

Jaká je cena kurzu?

Za doživotní  přístup do online kurzu s výukovými videi, s podporou  a přístupem do  uzavřené facebook skupiny - tečkovacího klubu zaplatíš 

390 Kč

Kurz můžeš darovat!

Udělej radost manželce, dceři, babičce, tchýni, kolegyni.... Stačí mi napsat na j.san@post.cz a já ti na kurz vystavím dárkový poukaz a domluvíme si způsob úhrady.

Poukaz zasílám elektronicky ve formátu pdf na tvou e-mailovou adresu. 

Co o kurzech a dot paintingu říkají účastníci?  

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Ahoj Jani, dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé
JindraÚčastnice online kurzu tečkování
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda 🙂
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Vytvořila jsem pro tebe online kurz
Tečkovaný kamínek

Mým velkým  přáním je, aby lidé byli kreativní, aby se naučili tuto jednoduchou metodu dot painting.  Ne všichni se ale mohou kurzů osobně účastnit, proto jsem připravila tento online mini kurz TEČKOVANÝ KAMÍNEK. V kurzu získáš přístup k výukovým videím a návodům, jak  tečkovat, abys mohla tvořit v pohodlí domova.  


Jmenuji se Jana Šandová a jsem malířka a lektorka. Učím  lidi nalézat a objevovat svou kreativitu v kurzech malování metodou dotpainting.  

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :). Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Nesmírně ráda také vedu  kurzy tečkování. Ukazuji lidem,  jak  být tvořiví. Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze.

Udělej si čas pro sebe a začni tvořit tečkovací metodou

Díky tomuto online kurzu se naučíš dot painting techniku a vytvoříš si krásné malované kamínky. Při tvorbě si odpočineš a zažiješ radost z tvorby. Můžeš jimi také obdarovat svou rodinu nebo přátele. Tvořit budeš z pohodlí domova a v čase a tempu, které ti bude vyhovovat. Navíc dostaneš přístup do facebookové sklupiny, kde můžeš sdílet své obrázky, ptát se nebo získávat inspiraci. 

Tak neváhej a vstup do kurzu! 

 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás!