Online kurz - tečkovaná mandala

Nauč se malovat tečkované mandaly krok za krokem v pohodlí domova

Online kurz teckovana mandala

Co na  tebe v kurzu čeká? 

V online kurzu tečkovaná mandala se naučíš, jak si vytvořit svou vlastaní originální tečkovanou mandalu.

Půjdeme spolu krok za krokem. Podle návodu  si  vytvoříš čtyři tečkované mandaly. Krásné dekorace domů nebo dárky pro své blízké.

Darujte kurz pro  své blízké

Maminku, babičku, kamarádku 

Darkovy poukaz online kurz dot painting teckovana mandala

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

NNaNN

Podívej  se na video o kurzu Tečkovaná mandala

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Online kurz je zároveň univerzální

Online kurz je uvniverzální, protože zároveň s podrobnými návody na čtyři tečkované mandaly ti také ukáži

 • Druhy teček
  ukážeme si různé druhy teček a jejich kombinace. Díky různé kombinaci teček si můžeš vytvořít jakékoliv dalši vlastní, originální mandaly
 • Čím tečkovat
  ukážu ti tečkovadla, která k tečkování používám
 • Barvy
  doporučím barvy. Ve videu ti vysvětlím, které barvy používám. Poradím, kde tyto barvy nakoupit.
 • Jak si připravit plátno nebo podklad pro tečkování
  Názorně na videu ti ukážu, jak si připravit plátno pro tečkování

Díky všem univerzálním informacím můžeš tvořit dál,  další obrazy, obrázky, dárky pro své blízké. 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Kdo jsem

Jsem malířka a lektorka. Učím  lidi nalézat a objevovat svou kreativitu v kurzech malování metodou dotpainting.  

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma.

Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :).

Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Nesmírně ráda také vedu  kurzy tečkování. Ukazuji lidem,  jak  být tvořiví.

Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze

Tečkováním si jednoduše vytvoříš obrazy mandal. Půjdeme od jednodušší po složitější

Online kurz teckovana mandala

Co k tečkování potřebujte?

 • Plátna, kamínky, papír, čtvrtky
  tečkovat můžeš na obyčejný papír nebo čtvrtku, nebo také na plátno. Já používám i desky. V online kurzu ti ukáži na co tečkuji já. Doporučím, kde objednat kvalitní plátna, desky.
 • Barvy
  maluji a tečkuji akrylovými barvami. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Na kurzu ti doporučím, které barvy se mi osvědčily. Poradím, kde objednat.

Startovací  balíček

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přihlas se do kurz, pokud

 • se chceš naučit něco nového, tuto jednoduchou techniku
 • chceš tvořit, i když si o sobě myslíš, že neumíš malovat
 • si chceš odpočinout
 • si chceš vytvořit vlastní a originální díla a dárky pro své blízké
 • chceš poznat další inspirativní lidi

Kdy a kde se kurz koná? 

 • Kdy se kurz koná?
  Kurz studuješ z pohodlí domova. Po zaplacení kurzu získáš doživotní přístup do členské sekce s video návody. Tvoříš a maluješ svým tempem.
 • Kde se kurz koná?
  Kurz se koná v pohodlí tvého domova. Potřebuješ pouze počítač nebo telefon. Papír nebo plátno, barvy, tečkovadla a chuť tvořit.
 • Jaká je cena kurzu?
  Celková cena za doživotní přístup do kurzu je 1190 Kč
 • Potřebuji ještě něco dalšího k tečkování?
  Ano, k tečkování doporučuji akrylové barvy, tečkovadla a čtvrtky, plátna nebo desky, na které tečkujete. Materiál není součástí ceny kurzu.
 • Kde zakoupit potřeby k tečkování?
  V kurzu ti doporučím, kde nakoupit materiál, barvy, tečkovadla. Barvy a plátna, které se mi osvědčily.
 • Přístup do uzavřené facebook skupiny
  Pro všechny účastníky živých i online kurzů je vytvořena uzavřená facebook skupina - tečkovací klub. V bezpečném prostředí si zde sdílíme orbázky, rady, inspirace.

Kolik celý online kurz stojí?   

Za doživotní  přístup do online kurzu s výukovými videi, s podporou  a přístupem do  uzavřené facebook skupiny - tečkovacího klubu zaplatíš 

1.200 Kč

Co o kurzech a dot paintingu říkají účastníci?  

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Milá Jano, v sobotu na kurzu to bylo super, moc se mi to líbilo a líbí! Byla jsem už na jednom kurzu malování, ale bylo to o něčem jiném. Malovat - to jsem bohužel darem nedostala, ale tahle metoda - to zvládnu a jsem nadšená, Nicméně jsem se dívala na svoje minulé "kresby" a uvědomila jsem si, že tam mám většinou spoustu koleček a puntíků!!!😀. Tak tohle je asi ta správná TEČKA. A úžasné soustředění a tím i meditace. A potěšení Takže ještě jednou díky - jsem ta nejstarší účastnice kurzu, ale nadšená! Krásný den Helena Sobotková
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda 🙂
Děkuji za dnešní krásný kurz technikou dot painting u Jana San. Obraz se povedl, nádherně jsem si u toho odpočinula a mě myšlenky a soustředění bylo jen na kladení teček jedné vedle druhé.
Magda Břízová
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Vaše dotazy

Je kurz i pro děti?

Já sama mám dvě děti. Starší syn, kterému je nyní 17 nikdy netečkoval. Mladší syn, kterému je nyní dvanáct let, se mnou tečkuje rád. Kurzů se účastní i děti. Záleží tedy více na tom, jestli máte doma dítko, které je tvořivé, které rádo tvoří.

Neumím vůbec kreslit, nemám fantazii. Mohu se přesto přihlásit na kurz?

Ano. Přihlaste se na kurz. To, že neumíte kreslit vůbec nevadí. Tečkování je jak pro ty, kteří jsou tvořiví, tak pro úplné laiky. Na kurzu si ukážeme techniku, druhy tečkování a můžete potom tečkovat i s pomocí předlohy, nebo Vám poradím, pomohu.

Vytvořila jsem pro tebe online kurz

Tečkovaná mandala

Mým velkým  přáním je, aby lidé byli kreativní, aby se naučili tuto jednoduchou metodu dot painting.

Ne všichni se ale mohou kurzů osobně účastnit, proto jsem připravila tento online kurz TEČKOVANÁ MANDALA.

V kurzu získáš přístup k výukovým videím a návodům, jak  tečkovat, abys mohla tvořit v pohodlí domova.  

Uzavřená facebook  skupina

Kurzy mi něčím připomínají dřívější setkávání lidí při draní peří.  Online kurz s návody je fajn,  ale nepřijdeš ani o možnost setkávání, virtuální setkávání. 

Zároveň s kurzem získáš přistup do uzavřené facebook skupiny. V této  skupině jsou účastníci online i živých kurzů. Sdílíme zde své obrazy, tipy rady. V bezpečném  prostředí se navzájem inspirujeme a povzbuzujeme. 

Dot painting - tečkované umění

Dot painting - tečkované umění je původně technika obyvatel Austrálie, Aboriginců. V současné době jí ale tvoří mnoho lidí na celém světě a obrázky a díla, která vznikají se od těch původních australských liší. Dot painting je technika při které nepotřebujete žádný talent, nepotřebujete umět malovat. Kladete pouze jednu tečku vedle druhé. Tečkami můžeš vytvořit celé obrázky, mandaly, květy života nebo pouze obrázky tečkami pouze dotváříte.

Tečkování je skvělá technika, protože  

 • báječně si při ní odpočineš
  je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, vzniknout tak nádherné obrazce, a v duši zavládne klid
 • jednoduše si vyvoříš nádherné obrázky
  dekorace domů nebo dárky pro své blízké a milované

Vytvoř si svůj vlastní a originální, opravdový  obraz, dárek - tečkovanou mandalu

Co poatřebuješ k tečkování?

 • Plátna, papír, čtvrtky
  tečkovat můžeš na obyčejný papír nebo čtvrtku, nebo také na plátno. Já používám i desky. V online kurzu ti ukáži na co tečkuji já. Doporučím, kde objednat kvalitní plátna, desky.
 • Barvy
  maluji a tečkuji akrylovými barvami. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Na kurzu ti doporučím, které barvy se mi osvědčily. Poradím, kde objednat.

Přihlas se na kurz, pokud 

 • se chceš naučit něco nového, tuto jednoduchou techniku
 • chceš tvořit, i když si o sobě myslíš, že neumíš malovat
 • si chceš odpočinout
 • si chceš vytvořit vlastní a originální díla a dárky pro své blízké
 • chceš poznat další inspirativní lidi
 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás! 

Jana Šandová